Prowadzimy terapię uzależnień, terapię współuzależnienia, udzielamy porad i konsultacji. Gwarantujemy całkowitą dyskrecję i anonimowość.
Prowadzimy terapię uzależnień, terapię współuzależnienia, terapię DDA, udzielamy porad i konsultacji. Gwarantujemy całkowitą dyskrecję i anonimowość. Prowadzimy terapię w formie ambulatoryjnej (dochodzącej) w przychodni w centrum Warszawy i stacjonarnej (z zakwaterowaniem) w naszym oddziale w Wesołej na obrzeżu Warszawy.
Współpracujemy z lekarzami, którzy oferują odtruwanie organizmu w domu pacjenta. Lekarze zajmują się ciałem, my umysłem, psychiką, emocjami, czyli tym wszystkim co powoduje, że człowiek sięga po alkohol, narkotyki, leki, czy oddaje się hazardowi, choć wie, że nie powinien tego robić.