Katalog stron

Kancelaria Warszawa - adwokat rozwód, porady prawne rozwód

  • Warszawa, 00-697, Al. Jerozolimskie 47/2, Województwo: Mazowieckie

Opis działalności

Adwokat Robert Ofiara od lat zajmuje się prowadzeniem spraw rozwodowych. Udziela porad prawnych w sprawie o rozwód, w kancelarii adwokackiej mieszczącej się w centrum Warszawy. Jak napisać pozew rozwodowy, rozwód z winą czy bez winy, jak przebiega rozprawa rozwodowa, jak ustalić kontakty z dzieckiem? to jedne z najczęstszych pytań klientów kancelarii. Aby przybliżyć tematykę związaną z rozwodem na stronie internetowej kancelarii adwokackiej powstał Poradnik. Znajdują się w nim artykuły prawników wyjaśniające różne zagadnienia prawne.
Doświadczenie Adwokata Roberta Ofiara, skoncentrowane wokół prawa rodzinnego, kilkaset przeprowadzonych postępowań rozwodowych, współpraca z psychologami, mediatorami charakteryzują działalność Kancelarii Adwokackiej Robert Ofiara.
Aby skorzystać z porady prawnej w sprawie o rozwód należy umówić się za pośrednictwem Sekretariatu Kancelarii Adwokackiej. Spotkania odbywają się w siedzibie kancelarii przy Al. Jerozolimskich 47 lok. 2 w Warszawie.
Adwokat Robert Ofiara prowadzi m. in. sprawy takie jak: rozwód, ustalenie kontaktów z dzieckiem, dotyczące władzy rodzicielskiej, z zakresu konwencji haskiej, sprawy dotyczące molestowania seksualnego nieletnich.
Kontakt - rozwód adwokat
Pozew rozwodowy jest pismem rozpoczynającym postępowanie sądowe w sprawie o rozwód. Skorzystanie z porady prawnej adwokata lub przygotowanie pozwu rozwodowego przez adwokata może wyeliminować ewentualne błędy formalne pozwu. Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka Warszawa - prawo rodzinne i opiekuńcze.

Inne informacje

Promuj skuteczniej swoją firmę

Kancelaria Warszawa - adwokat rozwód, porady prawne rozwód

Dane kontaktowe

  • Tel: 22 114 94 11
  • Strona www: robertofiara.pl

Ocena firmy

Ocena:

Ocena: 3.8/10 (206 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »