Katalog stron

Wypożyczalnia samochodów MaxTrans Mielec

  • Mielec, 39-300, Wolności 75, Województwo: Podkarpackie

Opis działalności

Firma F. T. U. H MaxTrans - transport, spedycja i wynajem samochodów to doskonale znana firma z Mielca oferująca usługi. To zarówno stacja paliw, usługi motoryzacyjne jak również wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych, która znajduje się w Mielcu.

Wynajem aut Mielec ul. Wolności 75 to tutaj jest nasze biuro. Znajduje się tutaj biurowiec, stacja paliw firmy MaxTrans gdzie oferujemy wynajem aut w systemie 24/7. Oferujemy zarówno samochody osobowe w różnych rodzajach, modelach i opcjach dostosowana do wymagań klienta. W ofercie także dostawcze samochody pod wynajem.

Posiadamy różnorodną bogatą flotę, od małych kompaktów poprzez średnią klasę i duże samochody. Cechuje nas wysoka jakość, bardzo kulturalna obsługa, atrakcyjne warunki wynajmu samochodów.

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z oferty firmy zapraszamy. To idealna alternatywa na wynajem samochodów Jasionka i Rzeszów a także koncepcja dla podróżujących na lotnisko Balice Kraków. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą MaxTrans i wynajmu aut.

Inne informacje

Promuj skuteczniej swoją firmę

Wypożyczalnia samochodów MaxTrans Mielec

Dane kontaktowe

  • Tel: 792 051 510
  • Adres emial: transport.maxtrans@gmail.com
  • Strona www: https://www.maxtrans.com.pl

Ocena firmy

Ocena:

Ocena: 3.5/10 (67 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »