Katalog stron

Opis działalności

Znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub chorymi to duża szansa dla kobiet na wysokie zarobki za niemiecką granicą naszego kraju.

Niemieccy seniorzy coraz chętniej poszukują opiekunek przez polskie agencje rekrutujące takie jak Pronobel z Gliwic. Cenią sobie ich pracowitość, empatię i troskę. Każda oferta, która trafia do firm jest legalna i bezpieczna. W zamian za miesiąc opieki nad seniorem, kobiety mogą zarobić nawet 1400 euro „na rękę”. To zdecydowanie więcej niż mogą otrzymać za taką samą prace w Polsce. Dodatkowo mają zapewnione bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie więc nie muszą wydawać nic na własne utrzymanie w Niemczech.

- Powiem szczerze, nigdy nie byłam zadowolona z zarobków w Polsce. Sumiennie uczyłam się języka niemieckiego aby móc wyjechać do pracy do Niemiec. W końcu nadszedł dzień, kiedy pozytywnie przeszłam proces rekrutacyjny w firmie Pronobel. Na stronie internetowej znalazłam wiele interesujących ofert pracy, sympatyczna pani pomogła mi wybrać tą najbardziej odpowiadającą moim kwalifikacjom. W niedługim czasie wyjechałam do Niemiec. Pracuję od ponad 2 lat i zarabiam wystarczająco dużo, żeby zapewnić mojej rodzinie godny byt – mówi pani Aleksandra.

Za długotrwałą współpracę oraz pracę w okresach świątecznych firma Pronobel oferuje liczne premie i bonusy.

Promuj skuteczniej swoją firmę

Praca w Niemczech dla opiekunek osób starszych

Dane kontaktowe

  • Strona www: pronobel.pl

Ocena firmy

Ocena:

Ocena: 2.8/10 (102 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »